Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok Tbsz számlát...

Hogy tudok Tbsz számlát nyitni, hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés

Szóval, interactive brokers.

Magyar állampolgár vagyok, de Ausztriában élek és dolgozom.

Ha a számlanyitás elején Magyarországot jelölöm be, akkor nem tudok megadni osztrák lakcímet később, de ha Ausztriát adom meg az elején akkor meg a végén azt hozza ki hogy osztrák állampolgár vagyok, amin akkor már nem tudok változtatni.


Megcsinálhatom-e ezt? Az előző lakcímemet adom meg, a szüleimét, aztán lefut a számlanyitás. Mikor kész van a számla, csak lehet a lakcímet módosítani nem, elvégre a számla fennállása alatt költözhet az ember.


Köszi.


dec. 29. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Lehet rosszul tudom, de szerintem nem nyithatsz TBSZ számlát, ha külföldi adóalany vagy. Ha te külföldön élsz és dolgozol, akkor annak minősülsz.


Amúgy én felhívnám őket. Ma már úgyse nyitsz számlát, van rá egy egész éved, hogy ezt megold.

dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!