Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel plusz tartozásomból...

Diákhitel plusz tartozásomból maradt még, és jövőre követeléskezelőhöz kerül. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja véget ért a gyakornoki munkám, mivel végeztem az egyetemmel, és azóta még nem találtam full time pozit. Emiatt nem tudtam fizetni a hitelt és maradt kb 100k tartozásom.

Mire számítsak a követeléskezelőnél?


dec. 30. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész valami alkalmi melóra, s három nap alatt kifizeted.
dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel töltöd a napjaidat? Egy-két órányi pénzkeresés beleférne, nem? Azalatt némi ésszel simán meg lehet keresni egy minimálbérnyi pénzmennyiséget, s máris nem kennének ilyen gondjaid.
dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmit, k*vára elpazaroltam jópár hónapot a "pihenéssel". Most már van munkaszerződésem, szóval fixen kezdek januárban, nem tudom mit tudnék még csinálni
dec. 30. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Fizetési meghagyásra számíts, amiben ez lesz:


Követelések:

Diákhitel tőkehátralék 100000

Késedelmi kamat 30210

Követeléskezelői díj 50000

Levélküldés díja 500

Közjegyzői munkadíj 250000

Mindösszesen 430710


Kérjük az alábbi számlaszámra átutalással egyenlítse ki a követelését a megjelölt határidőig.


A fizetési meghagyásnak a kézhezvételtől számított 15 napon belüli ellentmondás esetén peres eljárás indul, egyébb esetben végrehajtási eljárás veszi kezdetét melynek esetében további végrehajtói költség terheli az adóst, melynek összegét az eljárás lefolytatásával megbízott végrehajtó ezésezésez a törvény szerint állapítja meg és közli az adóssal.

dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
drága lesz
dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!