Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utaltam PayPal fiókomra de...

Utaltam PayPal fiókomra de elfelejtettem megadni a tranzakció kódomat, mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Három napja utaltam PayPal fiókomra viszont csak ma vettem észre hogy elfelejtettem megadni a tranzakciós kódomat a közleményben.


Történt már egyszer ilyen hogy nem adtam meg Transfer ID-t közleményben, de akkor két nap után ugyanúgy megérkezett a pénz PayPal-omra, továbbra sem tudom hogy de egyszerűen megérkezett. Most viszont már harmadik napja várom és még semmi, tudom az én hibám de segítséget szeretnék kérni hogy ilyen esetben mit lehet tenni ha egyáltalán lehet akármit is, vagy végleg elveszett az a pénz?


Előre is köszönök minden segítséget!!



dec. 31. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irj a supportnak
dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harmadik napja, tehat 1 munkanapja? En a helyedben tobbet varnek.
dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2


Igazából a probléma hangsúlya azon van hogy nem adtam meg Transaction ID-t és így nagyon félek hogy nem fog megérkezni az utalt összeg, ezért érdeklődök hogy mit tudnék tenni az ügy érdekében

dec. 31. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos bennem van a hiba, de en meg soha nem adtam meg semmilyen adatot a paypalos email cimemen kivul. Viszont mindig legalabb 2-3 MUNKAnap, mire atmegy.

Ha tehat penteken delutan 3-kor utaltal, akkor az leghamarabb szerdan vagy csutortokon jelenik meg a paypalodon. Tudod, a szombat, vasarnap, es hetfo, mivel januar elseje, mindenkinek - meg a paypalosoknak is - NEM munkanap.

jan. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!