Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp alkamazáson keresztül...

Otp alkamazáson keresztül kötötte le már valaki a pénzét? Ezt bármikor feltudom oldani? Ìgy elkerülhetem hogy lelopják a kártyámròl a pénzt? Ami levan kötve akkor azt sehogy nem tudják csalòk megszerezni?

Figyelt kérdés

jan. 1. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

"Otp alkamazáson keresztül kötötte le már valaki a pénzét?"


Ez nem egy egzakt dolog.


Van a persely, meg vannak pénzügyi termékek, bankbetét, lakástakarék, kötvény, befektetési alap stb... Mindegyikre más kondíció vonatkozik.

Ha a pénzed nem a bankkártyához kötődő fő folyószámlán van, akkor a bankkártyán keresztül nem férhetnek hozzá. De ha a netbankodhoz hozzáférnek valahogy a csalók, úgy még el tudják lopni a pénzed. Bár erre azért szerintem jóval kisebb az esély. Szinte elenyésző.

jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Egy az erős jelszó kell, amit idővel lehet változtatni, hogy lophassanak ahhoz min. a kártyaszám kell + cvc kód, ez alap. Van néhány alkalmazás amihez kell a telefonos jóváhagyás, anélkül nincs tranzakció, de ez még méndég nem 100%-os. Az igaz hogy a csalók módszerei hihetetlenül kifinomultak, de ha nem vagy biztos benne rákérdezel a banktól, ha semmi gyanús nem tűnik fel, nekem azonnal feltűnik, mert a linket stb. mindent le ellenőrzők. "Ha a lekötött pénzre a lejárat előtt lenne szüksége, feltörheti a betétet. Ebben az esetben Ön elesik a kamattól, a lekötött tőkeösszeget pedig jóváírjuk a fizetési számláján."
jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!