Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A raiffeisen bank mennyi idő...

A raiffeisen bank mennyi idő mire ki küldi a bankártyát?

Figyelt kérdés
ma nyitottam bankszámlát náluk azt mondták 1,5 hét. Remélem annyi lesz vagy több idő?Másnál mennyi idő volt? 32/F

jan. 2. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
*sóhajt
jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most akkor mennyi?
jan. 2. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyit a bankban mondtak.
jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megmondták a bankban, hogy mennyi. A bank mondta meg, aki küldeni fogja. Mit szeretnél ennél többet, jobbat, pontosabbat? Kitől? Névnélküli Jóska Pista mondja meg, hogy mennyi idő alatt fogod megkapni a bankkártyádat és Te azt majd elhiszed? És amúgy mit fog befolyásolni az életedben ez az információ, hmm?
jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 krwkco ***** válasza:
Nekem kb. 1 hét volt. Gondolom azért mondtak másfelet, mert most volt munkaszüneti nap is közben. Meg évvégi lazítás. :-)
jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hozzá adtam a bankszámlámat paypal hoz (mivel még nincs bankártyám) de hogy lehet fizetni bankszámlával? Van rajta pénz.
jan. 2. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Bankkártyával lehet.
jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 krwkco ***** válasza:

"hogy lehet fizetni bankszámlával?"

A számláról utalással előre a PayPalra tudod küldeni a szükséges összeget.

[link]

1.) Utalás

jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9 napra várok rá még mindig nem jött meg.. f*szom
jan. 11. 12:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg mégis mennyit várjak? Holnap megjön szerintetek?
jan. 11. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!