Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki vett már fel személyi...

Aki vett már fel személyi kölcsönt az tudna segîteni?

Figyelt kérdés

Még nem néztem mélyebben utána, de gondoltam hátha van itt olyan, aki meg tudja mondani, hogy mire számíthatok.

Ha van mondjuk 1-1,5 millió Forintom és rendes bejelentett munkahelyem, akkor arra van esélyem valamennyit felvenni? És ha igen, akkor kb. mennyit?



jan. 6. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tudsz felvenni hitelt.

Hogy mennyit sok mindentől függ.

jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szemelyi kolcsonnel a bankot nem erdekli hogy mennyi penzed van.

Az erdekli hogy van e munkad. Hogy az hatarozatlan vagy hatarozott ideju. Hogy mennyi az igazolhato bered. Hogy van e mas hiteled. Hogy volt e korabban hiteled amit nem fizettel es ezert epp a khr listan vagy.


Ha van munkad, nem vagy khr listan akkor a jovedelmed feleig terhelheto a bered. Marmint annyi lehet havi fizetendo max mint az igazolhato jovedelmed fele.

jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van mondjuk 1-1,5 millió Forintom"

Ennek nincs jelentősége.


"és rendes bejelentett munkahelyem"

Ha legalább 3 hónapja, nem próbaidőn vagy és nem határozott idejű szerződésed, akkor biztosan van.


"És ha igen, akkor kb. mennyit?"

Az attól függ mennyi a fizetésed.

jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, hogy mennyi önerőm van, mert nem tudtam, hogy számít e. Már több éve ugyanazon a munkahelyen vagyok, szóval azzal sem lenne gond. Hát, hogyha a havi bérem felét kell törlesztenem akkor az még nem olyan vészes.
jan. 6. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyit kell, hanem az a max.
jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
jan. 7. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!