Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki tud-ja a számlaszámo...

Ha valaki tud-ja a számlaszámom, nevem, születési adatokat, satobbi. Azzal vissza lehet élni?

Figyelt kérdés
Tudja még a címem, anyám nevét, apám nevét és az iban számom
jan. 9. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Biztos van olyan szolgáltató, ahol ez elég (pl. egyszer talán itt olvastam, hogy az illető visszakapcsoltatta talán a vizet a bérleti szerződésén lévő adatokkal, mikor a tulaj kikötette), de a banknál nem lesz ez elég az azonosításhoz.
jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Vissza.
jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogyan?
jan. 9. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
hitelt vesz fel, és felez az ügyintézővel.
jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Mind a 120 dolgozóm általad felsorolt adatát ismerem.

Szerinted mit tudok vele kezdeni? Maximum utalok a bankszámlájára fizetést, mivel tudom a bankszámlaszámát.

Ha nem jelenik meg munkába, elküldöm az egyik sofőrt, hogy nézze már meg, hogy miért nem jött dolgozni, talán hogy rosszul lett, vagy csak elaludt. Hiszen tudom a lakcímét.

Ha éppen Pécs közelében járok, akkor lehet, hogy eszembe jut, itt született az egyik dolgozóm.


:)

jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

5# rendes ember vagy, de Ő konkrétan "valakire" gondol.

:)

jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Vissza.

[link]

jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Kérj új kártyát,

bankszámlaszámot,

bankot,

és a név változtatás sem árt.


A költözés sem árthat ...

jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!