Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MBH bank zárolta a kártyámat,...

MBH bank zárolta a kártyámat, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem tudtam fizetni a kártyámmal, az appban kiderült hogy zárolva van. Feloldottam tegnap délután,de még mindig nem tudok vele fizetni. Ilyenkor mi a teendő? ?

jan. 10. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bank ugyfelszolgalata mit mondott?
jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Menj egy másik bankhoz, szerződj velük, mindenhol add meg az új számlaszámodat


majd zárd le a jogviszonyodat az MvalamiBÉHÁs bankkal.

jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs teendő.
jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom, megoldódott-e azóta, de ha nem, menj be a bankfiókba és nézz utána, miért van zárolva. Velem is ez történt, kiderült hogy csalók ellopták a bankszámla adataimat, visszaéltek a számlámmal, emiatt a rendőrség nyomoz az ügyben.

Ha ez történt te is azonnal tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen (ügyfélkapun keresztül is megteheted).

Nekem úgy tűnik, nagyon- nagyon komoly gondok vannak az MBH kiberbiztonsági rendszerével. Én amint ismét tudok a számlám felett rendelkezni, azonnal megszüntetem.

jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!