Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 millió forintot JELENLEG...

1 millió forintot JELENLEG mibe érdemes befektetni, ami biztonságos és a legtöbb hozamot biztosít?

Figyelt kérdés

Természetesen államkötvényre gondoltam első körben, de azon belül nem tudom melyik éri meg jelenleg miután kifutott a tavalyi 2033/I PMÁP csodakötvény.


Bitcoin-ról idióta módon lecsúsztam, mert beszari módon ami volt 300k azt is eladtam, most meg hogy az amerikai tőzsdefelügyelet történelmi döntése megszületett már semmi értelme vennem, mert így is egekben már az árfolyama. Arany szintén az egekben.

Ingatlanra meg nyilván nem elég ennyi pénz.

Tőzsde meg nyilván nem játszik, mert azt se tudom eszik-e vagy isszák és nem akarok bebukni.



#kamat #pénz #befektetés #lekötés #hozam #tisztességes dolgozó kisember
jan. 13. 00:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Részvények. (Mint a tegnapi ugyanilyen kérdésnél is. Ez a válasz onnan van kimásolva. Igen, az is, hogy ki van másolva a tegnapi mibefektessek kérdésből.)
jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 PMC Wagner ***** válasza:
23%
vegyél utánfutókat és add őket ki bérbe, elég gyorsan hasznot fog hozni
jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem vicc!


- tanfolyam (nyelv, jogsi, szakma,...)

- tartós kaja

- vadászvizsga + fegyver

jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Bitcoin
jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora összegnél úgy sincs nagy jelentősége. Mehet nyugodtan állampapírba.
jan. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Föld.
jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 PMC Wagner ***** válasza:
46%
#4 az jelenleg lefelé ível.
jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy most őszintén, még ha a legjobbkor veszel és legjobbkor eladsz BTC-t, mondjuk 1 millióból csináltál volna 2 milliót. Amit nyilván nem feltétlen fogsz tudni újra és újra reprodukálni. mennyiben változtatta volna meg az életedet hogy most 1 vagy 2 milliód van? Szerintem semennyire.
jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7, pont akkor kell venni
jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

"#4 az jelenleg lefelé ível."


Az a bizonyos lefelé ívelés, ott van most veled a szobában?


[link]

jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!