Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Webkincstár lenyúlta az...

Webkincstár lenyúlta az Eurómat! Miért nem enged vele tranzakciót lebonyolítani?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék belőle állampapírt venni, de semmit nem enged. Mindegyik rádiógomb inaktív.


Vagy csak másik bankszámlára (ami az sem lehet enyém) meg revolut-ra enged utalni?

Az úgy nagyon nem jó.



jan. 14. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ott van hogy van 450 Euród, válaszd ki az eurós papírt, és vedd meg.
jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 450 euró azért van ott mert anno valamilyen PEMÁP-ot vettem miközben a kamatát sehol nem tudom ellenőrizni (portfolióban nem látom). A fenti képen semmit nem tudok bejelölni (Tranzakció módja/értéke szintén inaktív) szóval nem tudom melyik menüpontban lehet vásárolni amit írsz.
jan. 14. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A 450 euró melletti fehér karikába kell kattintani, azzal kiválasztva őt…🤦🏼‍♂️
jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is olyan, mintha nem az euró lenne kiválasztva. A webkincstár nem fogja lenyúlni a pénzed.
jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
:D :D :D
jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az "Euró" gomb nem inaktív. Nézd meg újra!
jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Teljesen mind1, mert ha az eurót kiválasztom akkor is inaktív marad a többi opció.

[link]

jan. 14. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Banki átutalás és az átvezetés is aktív alul, azaz nem nyúlta le, vissza tudod utalni a bankszámládra.
jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Mégsem tudom egyiket se kiválasztani...
jan. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!