Mi van akkor, ha van egy bankszámlán amin 0 forint van, de mondjuk van éves számlavezetési díja?

Figyelt kérdés

Hogy tudják akkor levonni?

Illetve ha megszüntettem ki kell fizetnem?


jan. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Levonják, amikor aktuális, s mínusz lesz az egyenleged.
jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

Igen, ki kell fizetni. Megkeresnek levélben.

Személyesen menj be a bankfiókba és szüntesd meg a számlát mihamarabb. Az erről kapott papírt gondosan őrizd meg.

Nem vagyok benne biztos, hogy manapság hogy van, (régóta egy banknál vagyok) de kell fizetni számladíjat, majd valaki biztosan tud informálni, hogy az egész évet kell vagy csak annyit, ami a tárgyidőszakra jár.

jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
Plusz az elsőnek igaza van, szóval tényleg ne halogasd, mert a mínuszos egyenlegre kamatot is kell fizetni.
jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nekem havi kb 5-600ft sms dijjal együtt. Ha nem használod, szüntesd meg, mert jó nem lesz belöle. (eddig ahány számla volt a családban, mindet 5-6 ezer ftért szüntették meg)
jan. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!