Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ERSTE bankszámlán, a George...

ERSTE bankszámlán, a George felületen látható "felhalmozott tranzakciós díjak" (pl. átutalás miatti díj) mikor kerülnek levonásra? Meddig halmozza a bank? Miért jó ez?

Figyelt kérdés

jan. 19. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeadja az adott hónapban a tranzakciós dìjakat és a hónap utolsó napján kerül terhelésre
jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Es ez miert jo?

Na meg ha levonogatjak es minuszba megy a szamla, akkor meg en fizethetem majd nekik a negativ kamatokat. :)

jan. 20. 05:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ìràsodban pont benne is van a vàlasz.. Azért hogy tudd hónap végén mennyit fog levonni. Sokan elfelejtik hogy ez egy szolgàltatàs,amikor tranzaktàlsz hasznàlod a bank és a Giro rendszerét. Amikor mondjuk csomagot adsz fel ugyanúgy bànt hogy fizetni kell érte? :D
jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Totálisan félreértelmeztél... az OTP számlámon azonnal levonják, így legalább nem mehet 0 alá az egyenlegem. De ha az ERSTE számlán van mondjuk 200 Ft egyenlegem és a tranzakciókból összejött már egy ezres, hó végén levonja sunyi módon a bank és ott lesz a -800 Ft az egyenlegemen. Ami miatt majd még büntetőkamatokat is fizethetek. :D

Vonják le a tranzakció után egyből!

jan. 20. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó és a szàmlavezetési dìj? Ha 200 ft van rajta és 300 a szàmlavezetés akkor is minuszba csúszol.. Na de mindegy nem vitatkozom.. Szerencsére "szabad" vilàgban élünk akkor zàrd be a szàmlàt és bankolj ott ahol szimpi :) Én elégedett vagyok velük megvannak a jàtékszabályok ahhoz tartjàk magukat nincs itt semmi sunyiskodàs
jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nyitottam az ERSTE-nél (is), mert kedvezményesen számomra nincs szlavezetési díj. De nem annyira tetszik így... bár azt gondoltam, hogy az OTP-nél profibbak. Az OpenBankingot sem lehet 5 percnél hosszabb ideig beállítani náluk.
jan. 21. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!