Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 0-24-es OTP befizető ATM...

Van 0-24-es OTP befizető ATM Budapesten?

Figyelt kérdés
De nem feltétlen kell mindig nyitva legyen, csak olyan ami mondjuk szombat délután vagy vasárnap is elérhető, amikor nincs nyitva a bank.

jan. 20. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet ilyen sotoba kersest feltenni? Pont Budapesten ne lenne? Van am erre kereso. Hasznald.


Es az atmek 024ben hasznalhatoak. Ha befizetos akkor szinten 024ben be lehet fizetni. Teljesen irrelavans hogy nyitva van e a bank vagy sem.

jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Van, az app szerint például a Bartók/Benedikt sarkán lévő OTP, vagy a Bajcsy-Zsilinszky úti a Nyugatinál, ha írsz pontosabb környéket, megnézem.

#1 nem kell lecseszni, senki nem úgy születik, hogy mindent tud.

jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Van.
jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

@1


"Es az atmek 024ben hasznalhatoak. Ha befizetos akkor szinten 024ben be lehet fizetni."


Sok igen, meg sok nem. Nem 0-24-es pl. az, amelyik egy olyan épületen belül van, amely nincs nyitva 0-24-ben. Jó sok ilyen van egyébként.


Amúgy, jó lenne, ha korrepetálást vennél a saját anyanyelvedből, szánalmas látni a gyalázatos írásodat.

jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.-nak köszönöm a választ, a nyugati környékén lenne jó nekem, de úgy láttam, hogy a bajcsyn zárva van. A többi válaszolónak: pont amiatt tettem fel a kérdést, amit a 4-es is írt, mivel én eddig csak olyan Atm-ben fizettem be pénzt, ami egy bankban volt, szóval gondolom, ha bezár a bank, akkor az Atm-es részt is bezárják. Máshol pedig eddig még nem láttam olyat, ahol pénzt is lehet befizetni.
jan. 20. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Hallod 4es. Nem tunt meg fel hogy be lehet menni az automatahoz akkor is ha a bank nincs nyitva es az eloterben van az automata? Van egy magnescsik olvaso az ajtokon ami kinyilik. Pint azert hogy ejjel 2kor is hasznalni lehessen az automatat. Te is jo nagy ostoba vagy..
jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Te szerencsetlen. Ekezet nelkul irok. Az nem ugyanaz mint ha a muszajt muszalynak vagy a kell szot kelnek irom..

Tudom hogy az írok hosszú í, jelzi is nekem a telefon a piros hullamosvonallal, azonban ez nem egy hivatalos tarsalgasi forma, igy nem fogok fele olyan lassan ekezetet is gepelni. Erted igy is nem?

Majd ha hivatalos levelet kell irnom akkor hasznalok ekezet.

jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Hallod hatos, próbálj meg éjjel kettőkor bemenni a Westendbe, vagy bármelyik másik plázába!


Ostoba vagy…


Hetes, nemcsak az ékezetekről van szó, hanem az írásjelekről, a kötőjelekről, és a nem létező szavakról. (Pl. “sotoba” “kersest” “irrelavans”.)


Egyébként helyesen írni semmivel nem kerül több időbe, mint helytelenül. Sőt én pl. diktálok a telefonomnak, negyed annyi idő alatt leírja helyesen amit mondok neki, amíg te helytelenül “gépelsz”.


Tudtad, hogy a telefonod okosabb mint te?

jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Aztan a westenden kivul nincs mas automata a kornyeken? Ne nevettess. Nyilvanvalo hogy azok az automatak amik egy bevasarlokozpontban vannak azok nem elerhetoek. De azokon kivul van 800 foleg egy Budapesten. Nekem Pecsen 200meterenkent van egy automata es kmes korzetben otps. Nyilvan ami az Arkadban van az nincs nyitva, de ki is gondolta hogy oda be lehet menni? En a hagyomanyos bankfiokokra gondoltam.
jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, elég nagyvonalúan kezeled a tényeket.
jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!