Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 1 folyósítható?

Diákhitel 1 folyósítható?

Figyelt kérdés
Nekem már folyósítató státuszban van a DH1&2, nektek hogy áll? vagy ez még az előző félévről maradhatott bent?

jan. 24. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Még nem kezdődtek el az adategyeztetések.
jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul, ha dh2-őd is van sajnos saját tapasztalat (egyetemi-dh ügyintézővel folytatott beszélgetés alapján az őszi félév kezdetén) akkor csak akkor fogadják el aktívnak az adott féléved ha beírtad a dh2 számod, és nálunk az tétel kiírás után van sajnos. Én február utolsó hetére várom kb az egyetem időbeosztásátelnézve😅 remélem nem lesz fir leállás
jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 QUOVADIS1111 ***** válasza:
Meg tudod nézni a rendszerben az utolsó adategyeztetés dátumát. Ha 2024-es,akkor ez már a második féléves. Én 01.23-én jelentkeztem be aktív státuszra és aznap este már ,,folyósítható" státuszra váltott. Megnéztem direkt és az adategyeztetés 01.24-én volt.
jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!