Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelnél válás...

Babaváró hitelnél válás esetén (1 gyermek született) a fennmaradó tőke a jelenlegi, vagy a szerződéskötéskori ÁKK referenciahozam 130%-ának 5%-al emelt szintjén kezd el kamatozni?

Figyelt kérdés

jan. 26. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Inkább azzal foglalkozz, hogy ki nevelje majd fel a babaváróért kipottyantott purdét. Eszem megáll, hogy még ilyenkor is csak a százalék a lényeg ebben az elkorcsosult országban.
jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, bár nem volt releváns, nekem is kellemetlen, hogy a volt nejem mellettem összeszedett egy másik férfit, akitől teherbe is esett még a házasságunk alatt, úgy, hogy van már két meglevő gyermekünk, de ez sem releváns információ a kérdés tekintetében.
jan. 26. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A jelenlegi ÁKK-val fogják átárazni (egy hozzáértő)
jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Az komoly...sajnálom, hogy így alakult.:(
jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy tudom ha születik gyermek, akkor marad a kedvezményes hitel.
márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként sajnállak... Undorító ez a babaváró, mindenkit óva intenék tőle! Ha egy jó döntésed lesz az életben az kegyen az hogy nem veszed fel... Sajnos én is beleestem a csapdába és nem valószínű, hogy lesz itt közös élet... Fogalmam sincs mit lehet ilyenkor tenni úgyhogy átérzem a dolgot
márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!