Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H szép kártya igénylésének...

K&H szép kártya igénylésének folyamata hogy van ez mik a teendők mert még sose volt ilyen kártyám és a munkahelyre kéne a cafetéria miatt?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni
jan. 29. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet online is, de ha nem sikerül, bemész egy K&H bankba és megcsinálják.
jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az OTP-t javasolnám, mert sokkal több helyen elfogadják. Oda bemész személyesen, aláírsz pár papírt, és kész.
jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

normális munkahely ezt elintézi simán

nálunk legalábbis így ment

és majd kipostázzák a kártyádat

jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: már rendesen érdekelne, melyik ez a cég :D

Egyik rokonom olyan helyen dolgozik, ami közel 2000 főt foglalkoztat, de ott is csak ennyi volt a kérdés, hogy mi a SZÉP számlaszáma, ha nincs, akkor csináltasson. Másik rokonomnál bolti eladóként szintén ugyanez. És valahogy én is ezt támogatom, mert ne a cég döntse már el helyettem, melyik bankhoz megyek. Utána meg szophatok, ha mondjuk sok helyen csak OTP-t fogadnak el.

jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!