Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Skrillre tudnak nekem utalni…?

Skrillre tudnak nekem utalni…?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Rendeltem egy terméket, Skrillel fizettem, még decemberben. Azonban visszaküldtem. Azóta várom hogy kifizessenek, de 6 hét alatt nem történt semmi. Lehetséges hogy a fizetésem alapján nem tudnak nekem utalni? Vagy meg kellene adnom valamit? De senki nem keresett, hogy nem tudnak utalni…

Egy újabb emailt kaptam hogy 14 napon belül utalnak. Ezzel együtt már 8 hete várok a pénzemre…



febr. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A skrill nem bank. Oda nem lehet utalni. Max te magadnak.

A skrilles emailedre tudnak penzt kuldeni.

febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De ezt miért nem jelzik felém, hogy nem tudják megoldani, legyek szíves egy SZÁMLASZÁMOT küldeni nekik?
febr. 1. 13:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, vissza tudták utalni. Kiderült, hogy még fel sem dolgozták a visszaküldést…
febr. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!