Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Be lehet e fizetni készpénzzel...

Be lehet e fizetni készpénzzel egy bankszámlára egy adott összeget egy Takarékszövetkezetből?

Figyelt kérdés
Adott egy Budapest Bankos bankszámla, és hozzám legközelebb egy Takarék fiók van. A neten láttam, hogy már vannak banki szolgáltatásaik is. Tehát hogyha odamegyek készpénzzel, be tudom egy fizetni az adott számlára? Mennyi az átfutás? Esetleges töbletköltségek? (4000 Ft lenne)
2009. jan. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Ha odamész 4000 ft al sztem kiröhögnek..

Sztem átutalással egyszerűbb csak egy telefon.

2009. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem hinném, hogy kiröhögnek.

Ha odamész, és befizeted, az ingyen van.

Ha átutalod, az legalább 400 ft-ba kerül.

Akkor fognak kiröhögni, ha átutalod.

2009. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is fizetni kell, hogy a Takrék utalja a BB-nak. Az lenne a legjobb, ha a BB-ba mennél be és ott fizetnéd be. Az hogy mekkora az összeg nem számít, bármekkora összeget elkönyvelnek, és utalnak.
2009. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem írtam, hogy nincs bankszámlám, ill. nem akarom használni. Tehát a befizetés a pontos kifejezés.
2009. jan. 4. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha BB-bankos számlára befizetni szeretnél BB-ban nem kell, hogy ott számlád legyen hozzá. Bemész és ráfizeted az adott összeget a kívánt számlaszámra és ennyi. Tárgymezőbe megkérdezik majd, hogy mit írjanak. Kapsz egy bizonylatot és kész is. Ez lenne a legjobb megoldás. Takarékból nem tudom, hogy megy-e és biztos van plusz költsége.
2009. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a takarékban, 300Ft volt a plusz költség, egyébként mniden olyan volt, mint egy bankban.
2009. jan. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!