Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok eldobható kártyák...

Hogyan tudok eldobható kártyákat regisztrálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Aliexpressről berendelni ezt-azt magamnak Kb. 40-50 dollár értékben, de valahogy nagyon nem akarok fizetni a saját kártyámmal. Hogyan tudok ilyen egy-két napig működő kártyákat regisztrálni, amire rátölthetem azt az 50 dollárt, és tudjak vele fizetni ilyen oldalakon?

Az Aliexpresst, ebayt, wishet, meg a hozzájuk hasonló oldalakat én nem tartom megbízhatónak (oké, hogy kiküldik előbb-utóbb amit megrendeltem, de a saját kártyámat nem bíznám rájuk).

Ilyen fülhallgatókról, meg ledszalagokról van szó, meg ilyen kissebb hasznos cuccokról, amiknek mindegy, hogy honnan van, meg ha el is romlana, akkor nem fájna a szívem annyira érte, mint ha magyar helyről venném meg őket egy vagyonért.


febr. 13. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Revolut
febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Revolut.
febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken én is igyekszem egyszer használatos kártyával fizetni, de tapasztalatom szerint sok helyen nem fogadják el az ilyen kártyákat.
febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik banknál vagy jelenleg?

Mert van amelyik kínál ilyet.


És nem bank, de például a Wise is.

febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csomó helyen nem fogják elfogadni, mert elképesztően magas arányban használnal ilyeneket csalásokhoz, én kereskedőként szóba nem állnék olyannal, aki feltöltős debittel próbálkozik.
febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az OTP-nél van számlám.
febr. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!