Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az új simple alkalmazásban...

Az új simple alkalmazásban lehet érintéses fizetés telefonnal vagy csak a régi simple appan lehet ?

Figyelt kérdés

febr. 18. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a régiben.
febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert a Simple egy lassú vacak. Ott van helyette a Google Wallet vagy az Apple Pay.
febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én már fél éve az új appot használom, tehát lehet.
febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két simple alkalmazás van.

Van régi Simple Classic #VeddEgyszerűen ahol tudsz mobillal fizetni. És minden mást is (BKV jegy, autópálya matrica stb)

[link]

És van az új Simple #VeddEgyszerűen amiben nincs benne a mobil fizetés funkció.

[link] .phoenix

Hogy mi szükség volt volt erre, senki nem tudja.

Egyébként már a GPayen is lehet OTP kártyát használni. (Korábban az OTP nem engedte.) Szóval nem sok értelme van. Nekem két telóm van. Az egyiken a Simplevel fizetek, a másikon a Gpayel. Előfordult már, hogy a Simple nem működött. Ciki volt mikor állt mögöttem 10 ember fizetni akartam és nem működött.

febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha MasterCard-ot használsz, akkor a Simple Classic-on lehet érintéses fizetést beállítani, ha Visa kártyád van, akkor csak az új Simple appal lehetséges ez.

Az OTP Visa kártyára cseréli a MasterCard-ot, úgyhogy kell majd az az új app. Sokáig én se értettem, hogy ennek mi értelme van. Egyébként jól működik, és szerintem szebb is mint a Classic.

(3. válaszoló voltam)

febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!