Hol vannak a kivonatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok üdvözlök mindenkit! Egy elég fura dologban kérnék véleményt tőletek. Az a helyzet, hogy nekem az OTP-nél van a folyószámlám már kb. 13 éve. nagyjából 3 évvel ezelőtt jött postán egy levél, hogy nyilatkoznom kell, hogy továbbra is papír alapú számlakivonatokat kérek postai úton vagy elektronikus formában kérem a továbbiakban. Én akkor személyesen bementem a bankfiókba és kértem, hogy továbbra is postai úton küldjék a számlakivonatokat, (internet bankom nincs) eddig nem foglalkoztam vele de most már szeretném tudni hogy miért van az, hogy én már azóta kb. 3 éve nem kapok semmilyen számlakivonatot sem postai úton és ahogy olvasom, minden év elején kéne küldeniük egy előző évi összegzést a folyószámla minden pénzmozgásáról. Én ilyet sem kapok már 3 éve, hogy lehet ez és ha nem elektronikusan kértem mert email-címet sem adtam meg meg internetbankom sincs akkor hol vannak számlakivonataim 3 évre visszamenőleg?
febr. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A bankot kérdezd! Amúgy miért vagy digitális ősember, hogy papírszámla kell?
febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:
Ha nincs mozgás a számlán, akkor a bank havonta nem küld kivonatot, csak èvi egy kötelező. Ha az sem jön, akkor valami vagy elnyesődött a rendszerben, vagy mèg is csak átpakoltak elektronikusra. (Amit valóban nem szoktak netbank hozzáfèrès nèlkül, de hat mèg is csak az otp-ről beszèlünk... 😀)
febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!