Ez mi OTP hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak fejlemények megint.Ugye nem rég írtam, hogy már néhány éve nem kaptam számlakivonatot az OTP-től pedig annak idején kértem, hogy továbbra is postai úton küldjék. Bementem a bankba pár napja és kértem, hogy nyomtassanak ki egy múlt év decemberi teljes havi számlakivonatot. Az ügyintéző nő szabályosan kérdőre vont csipkelődő hangnemben, hogy minek nekem a számlakivonat szó szerint ezt kérdezte.Most ezt meg kell indokolnom szerintetek? Amikor kiadta a kivonatot láttam rajta, hogy a nyitó egyenleg 2023.11.25. a záró egyenleg meg 2023.12.22. szerintetek miért nem a 2023.11.30-és a 2023.12.31. közötti időszak szerepel a kivonaton? A záróegyenleg dátuma december hónapra miért 12.22. mikor a december 31 napos volt és még az ünnepek után ott volt 27.28.29.-e is munkanap volt akkor miért 22.-i dátum van a záróegyenleg mellett? Bele tud nyúlni az ügyintéző vagy hogy mit nyomtat ki vagy hogy van ez? A másik dolog meg amit csak néztem mint a borjú az az, hogy a levonások között van olyan, hogy OTPdirekt HAVIDÍJ 371Ft. na ez mi lehet mert én internetbankra nem kötöttem szerződést ez 100% akkor mi ez a levonás?Semmi szerződésem és belépési kódom nincs internetbankról.Junior számlacsomagba kezdtem most a kivonaton ZÖLD TEMPÓ számlacsomag van. Én erről sem kaptam értesítést hanem automatikusan pakolgattak át más csomagokba ahogy mentek az évek. A nő meg egyből elkezdte mondani, hogy kössek biztosítást meg állítsunk be folyószámlahitelt alig bírtam lelépni.
febr. 27. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zzzzzz
febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de itt te xartál az egészre évekig. Junior csak 24 éves korig jár, utána automatikusan átraknak a legszarabb csomagba. Neked kellett volna kérni, hogy más csomagba tegyenek. Juniorhoz ingyenes a netbank, van, aminél fizetős és de, a juniorhoz kötöttél netbankot, magától nem lesz. Ha használtad volna, tudtál volna mindenről és meglennének a kivonatok is.
febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Otp direkt az a regi webes felulet. Azt gyanitom automatikusan kaptal, amikor atkerultel masik csomagba.


Egyebkent 2024ben ne kerjel mar papir alapu kivonatot. Ott a netbank, le lehet tolteni minden honapban a kivonatot.

febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A netbank nem kell mert cromagnoni vagy. A fiók is rossz mert csipkelődik a néni. Borzasztó.
febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!