Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál vettem fel 2.00000...

OTP banknál vettem fel 2.000000 ft jelzáloghitelt 15 évre.Vehetek még fel kölcsönt?

Figyelt kérdés
Sajnos ismét szűkségem lenne kb 1.500000 ft hitelre.Kaphatok így hitelt,hogy van jelzáloghitelem? Vagy ezt kivállthatom? Van valami lehetőségem egyálltalán?

márc. 3. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Persze. Kétmillió ma már zsebpénz. Egy jobb telefon drágább ennél. És az átlagkereset havi félmillió.
márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a válasz nagy segítség volt. Nekem nem zsebpénz,és nem keresek havi félmilliót se.
márc. 3. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Az már a te bajod. Miért vagy közmunkás?
márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy a jövedelmed elbírja-e.
márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem ilyen rosszindulatú nyomorékoktol kell megkérdezni!Hívd fel a bankot és megtudod!
márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Vannak kalkulátorok, beírod a fizetésed és megtudod kb milyen összegig van hitelképes.

Persze sok minden más is számít, mennyire stabil a jövedelmed, milyen munkaszerződésed van, az ingatlan meddig vonható be fedezetként stb stb. A bankodnál próbálkozz, mert úgyis onnan kell majd felvenned, ahol az előzőt is, mert a bankok nem szeretnek olyan ingatlant bevonni, ami máshol is már jelzálogjoggal terhelt.

márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!