Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s fiókról hogy tudok...

OTP-s fiókról hogy tudok Revolut számlaszámra utalni? Mit kell megadni utazáskor?

Figyelt kérdés
márc. 5. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Revolut-os IBAN számlaszámot. Nemzetközi átutalásra van szükség. Ha eurót utalsz, akkor SEPA.
márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fel tudod tolteni a Revolut egyenlegedet bankkartyas fizetessel is, ingyen.
márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(A bankkártyás feltöltéshez először nyitni kell a Revolutnál számlát. Ez után a másik Revolut számlára átutalás szintén ingyenes)
márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És az IBAN számot hol kell megadni az OTP-s alkalmazásban?

Én ott kerestem ahol utalni kell de ott csak a belföldi számlaszámot tudom megadni

márc. 5. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mint mondottam, nem “belföldi forint átutalás”, hanem “nemzetközi átutalás” szükséges.
márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 asper válasza:
Nem utalni kell, hanem topup feltölteni.
márc. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha Juliskának akar fizetni akinek csak Revolut accountja van, akkor Juliskának megadja a bankkártya adatait, hogy az tudjon Top-up-olni vele.
márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 nagyon úgy néz ki
márc. 12. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Juliska a Revolut appban ramegy az atutalas menure, majd uj, majd fizetesi hivatkozas lettahozasa, majd a penz kerese menupontra. A linkkel barki befizehet a sajat kartyajaval Juliska szamlajara ugy hogy Juliska reszere nem kell megadni a kartya adatokat.
márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Igen, de Juliskának csak úgy jó ha csakis utalásos módszerrel kerül fel az osszeg a Revolut fiókjára. Tehát tudni kéne hogy az netbankban hova kell beírbi az IBAN számot mert Béla csak azt látja hogy belföldi utálsnál hol kell megadni a számlaszámot
márc. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!