Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez volt a nagy kripto rally?

Ez volt a nagy kripto rally?

Figyelt kérdés
Elég szépen visszaesett az árfolyam, mind az BTC mind az altok esetében. Ez csak egy tök normális korrekció ahol akár vásárolni is érdemes, vagy ennyi volt a sztori egy időre. Mi a véleményetek?

#rally #korrelció
márc. 5. 21:26
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

25

Ha van TBSZ-ed és nem kell sürgősen a cippi akkor kripto is adómentes.

márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
42%
És hogy a fütyibe veszel kriptót TBSZ-re? BTC ETF-t esetleg.
márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Pon ezt akartam kérdezni. Melyik az a TBSZ ahol van kripto?
márc. 6. 14:30
 34/44 anonim ***** válasza:

32

Pontosan géniuszkám. Januárban kapták meg a zöldutat a kriptos ETF-ek. Emiatt is ugrott az árfolyam.

márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
#34 Ezt a többségünk szerintem tudta. De engem például az altok is érdekelnek, és idén akarok új autót venni, nem öt év múlva. Szóval igen csak jöhetne a 100-200 ezer dollár közötti árfolyam, az altok esetében meg a 8-10x.
márc. 6. 17:18
 36/44 anonim ***** válasza:
Azt irtad 87% pluszban vagy, de meg egy uj autot sem tudsz venni? Apropenzzel jatszol?
márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Már 2021-ben is ezek voltak a jóslatok, de akkor nem jöttek be. Kinél reklamálnék, ha nem nálatok?
márc. 6. 17:22
 38/44 A kérdező kommentje:
#36 Az a BTC-re vonatkozott, de vannak altok is, egyik-másik csúnya mínuszban. De való igaz, aprópénzzel játszom a kriptopiacon. A 2021-22-es bezuhanás után nem voltam biztos benne, hogy nem csak egy egyszeri nagy hyperól volt szó. Csak módjával csipegettem sajnos, és inkább a kötvények felé fordultam a magas kamatkörnyezetben.
márc. 6. 17:29
 39/44 anonim ***** válasza:
Akkor igy jartal, miert feszengsz itt most?
márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
#39 Valójában véleményeket várok a várakozásokkal kapcsolatban, akár indoklással alátámasztva.
márc. 6. 17:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!