Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit banknál mikor kapom...

Gránit banknál mikor kapom meg a kuponkód utáni 10.000 forintot?

Figyelt kérdés
Regisztráltam szelfis számlanyitással és beírtam egy kuponkódot ami 10.000 forintot ígért,de sehol semmi. Meg állítólag ha megérkezik a kártyám akkor 3*1000 forint költés után kapok 40.000 forintot. Vajon a 10.000 forintot is akkor kapom meg ha megérkezik a kártyám?

márc. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Itt talalod a jovairashoz szukseges felteteleket, a “ Mit kell tennie a barátodnak?” fejezetben.

márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Es ha meg a “reszletek gombra” is rakattintasz, akkor azt lathatod hogy “ A jóváírási feltételek teljesítését követő nyolc munkanapon belül megtörténik az ajánlásért járó összeg

10.000 Ft – 10.000 Ft jóváírása mind az Ajánló, mind az Ajánlott részére.”

márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
majd ha fagy, s hó lesz nagy.
márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mai napon írták jóvá a 40.000-et és a 10.000-et.Nem gondoltam volna:D
márc. 21. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szóval úgy látom kell várni egy kicsit. Nekem ma jött meg a kártyám, NLAAF az ajánlókódom, ha valakit érdekel (10-10e jóváírás)
márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Minden rendben működik, ha a feltételek teljesülnek pár napon belül jóváírják az összegeket. Először a 40 ezres jóváírást, utána pedig az ajánlásért járót. Két számlát is nyitottunk, az elsőt innen szerzett ajánlókóddal. Ha valaki élne vele és szüksége van ajánlásra, a VJI1P és az M4CMG kódok egyikével mindkettőnk jól jár.
ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Davis2 válasza:
0%
Ez a két kód még többször használható: D69FU és F47VX
ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!