Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Államkincstár számlán levő...

Államkincstár számlán levő pénzt tudok közvetlenül másnak utalni?

Figyelt kérdés
Államkincstáros számlán van a megtakarításom, és vásároltam egy ingatlant. Tudom az államkincstárnál vezetett számlán álló szabad (nem lekötött) pénzt közvetlen az építtetőnek utalni, vagy csak a saját OTP bankszámlámra?
márc. 17. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy tudom csak saját névre szólóra.
márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Hivatalosan csak sajátra.
márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Perkálni kell az OTP-nek is.
márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:

Korábban megadhattad más magánszemély számlaszámát is. Nekem van ilyen működő számlaszámom.

Amióta szoftwerfejlesztés volt, ki van írva, hogy csak saját folyószámla lehet. De érdemes kipróbálni. Ha elfogadja a számlaszámot és 48 óra múlva aktiválódik, akkor nincs automatikus ellenőrzés és átmegy az utalás.

márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:
Vagy nyiss egy Raiffeisen Prémium számlát és ha minden hónapban bemegy 533 ezer ft, akkor ingyen lesz a számla és az utalás is. Aztán, ha nincs ennyi havi forgalmad, akkor megszüntetheted.
márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!