Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél tényleg csak egyenként...

OTP-nél tényleg csak egyenként lehet utalni?

Figyelt kérdés

10 utalást egyenként 10-szer alá kell írni, nem lehet csomagot képezni???

Oda akartam átvinni a cégünk számláját és azt mondták nincs náluk csoportos utalás. De ezt nem tudom elképzelni. Nagy cégeknek is van ott számlájuk, ahol több 100 utalás is lehet, pl. fizetéskor.

Normálisan működő megbízható bank van? MBH-ból menekülnénk, mert az egyesülés óta minden szempontból borzalmas lett. De ott van csoportos utalás. Azt hittem, ez alap mindenhol.



márc. 17. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van csoportos utalás, hülyeséget mondtak. De lehet hogy külön benne kell lennie a számlacsomagban.
márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megkérdezem még 1x.
márc. 17. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi cégünk az OTP-nél Electra terminált használ és természetesen vannak megbízás csomagok.
márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Szuper!
márc. 17. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, korábban melyik banknál voltál a 3 közül, hogy szerinted az egyesülés után sok minden rosszabb lett? Mert pl Takarékbankos ismerősöm nem ezt mondja és ő is céges ügyfél.


Anno korábban a sok takszöv amikor egyesült tényleg sok baj volt.

márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: MKB-s voltam. Az MKB fiókja meg is szűnt, a volt Budapest Bankosba kell járni, tömeg, órási várakozás, új munkatársak, akik se nem kedvesek, se nem ügyesek. Gondolom, az is sokat elmond, hogy a régi munkatársak szinte mind felmondtak és elmentek máshova.

És ez nemcsak az én véleményem, várakozás közben volt időm meghallgatni mások problémáit is, meg hallottam más bankokban, hogy sokan átmentek már hozzájuk.

Ami a Takszöv fiókja volt oda meg nem nagyon mehetünk volt MKB-sok, mert ott nem fér mindenki hozzá a volt MKB-s anyagokhoz.

márc. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!