Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM nem adott ki pénzt de...

ATM nem adott ki pénzt de levonta kártyámról, viszonylag nagyobb összeg volt mit csináljak?

Figyelt kérdés

250E Ft-ról van szó?


Külföldön voltam Európán kívül, a reptéren vettem volna fel, erre kiírja, hogy transaction failed, vagy valami hasonló, akkor azt hittem megáll a szívverésem, de mondom biztos nem vonja, le a kártyámról, hiszen ez túl bizarr lenne


...de levonta


Hívtam a CIB-et egyből, ez volt már több mint 2 hete, de azóta semmi, mit csináljak?


márc. 18. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Mit mondott a cib?

Mikor velem ilyen történt, akkor azt mondta a bank, várjak néhány napot, hátha visszakapom a pénzt (nem így történt), majd ezután írásban reklamáljam meg. Ezt követően néhány napon belül felhívtak, jóváírták az összeget, ők pedig intézték a másik bankkal.

márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én már 2 hete várok, najó akkor hnap felhívom őket
márc. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!