Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2024. ápr. 5. után is egy...

2024. ápr. 5. után is egy ideig lesz Q1 FixMÁP vagy azonnal Q2 jön?

Figyelt kérdés
Ápr. 5. után még egy ideig kapható lesz a Q1 FixMÁP vagy azonnal a Q2 jön és ápr. 5. az utolsó nap, amikor még vásárolni lehet m Q1 sorozatot?

márc. 20. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam.
márc. 21. 06:28
 2/7 anonim ***** válasza:

És te mit találtál? Mert pont most néztem, hogy az értékesítés kezdő és várható záró időpontja: 2024. január 8. – 2024. március 29.

A "várható" szóból még akármi is lehet..

márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt találtam, csak úgy voltam vele, hogy ez alapján sajnos nem túl valószínű hogy április 5. után is lesz Q1 de azért reménykedek, mert tartok tőle hogy az új esetleg kevesebbet ad majd.
márc. 21. 07:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte biztos, hogy kevesebbet ad. Én is vakarom a fejemet, hogy hogyan tovább.
márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es azóta jutottál valamire? Most azt sem tudom megéri-e a 5% os kis állampapírba berakni a pénzt vagy maradjon párna alatt.
márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem jutottam semmire, sajnos.

Tudom nem vígasztal (magamat is ezzel nyugtatgatom), hogy pár éve még ennél jóval kisebb százalékos hozamoknak is örültünk, a MÁP esetében.

márc. 25. 09:34
 7/7 anonim válasza:
Lehet akkor én is bevállalok egy pmápot mivel nem tudom meddig lesz bent a pénz. Csak most ha beraksz egy milkát akkor is egy év múlva az az 50ezer ft nagyon karcsú. Köszönöm a választ!
ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!