Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha már végrehajtó fizetésletil...

Ha már végrehajtó fizetésletiltást küldött a munkahelyemre akkor meg lehet velük beszélni??

Figyelt kérdés

Ez most pénteken volt,így csak hétfőn tudom felhívni a végrehajtót!

Hogy mondjuk kevesebbet de én fizetek??

Kérem a beszólásokkal kíméljenek!!

Muszály lenne más megoldás mint a letiltás mert ku..sokat vonnának le!!

Köszönöm


márc. 23. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Eddig mi a francért nem intézkedtél?


Megpróbálhatsz egyeztetni velük, de nem hiszem, hogy sikerülne. Eddig sem mutattál feléjük fizetési hajlandóságot.


Ráadásul egyszerre több végrehajtási tevékenységet is foganatosíthatnak, inkasszót tehetnek a bankszámládra. A helyedben minnél előbb elintéznén, hogy a gyerekek után járó ellátások (pl.: CSP) postán érkezzen. Elvileg az ilyen összegek mentesek az inkasszó alól, de a bank nem köteles figyelni, visszaszerezni pedig baromi körülményes.

márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 krwkco ***** válasza:
82%

"Ha már végrehajtó fizetésletiltást küldött a munkahelyemre akkor meg lehet velük beszélni??"

Igen. A bírósági végrehajtásról szóló törvény ad részletfizetési megállapodásra lehetőséget a végrehajtónak. És nem is lehetetlen megegyezni velük.

márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%

Fù itt mindenki csak osztja az észt!

Ennyi okos, bölcs, nagytudásút, akiket itt összefùjt a szèl , hát ezen csak röhögni tudok.

márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#14 kérdező haverja vagy? Vegyél fel hitelt ájfónra meg nyaralásra akkor, ha mi ennyire nagytudásúak vagyunk.
márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%

#15

Igen, kérdező haverja vagyok és képzeld már vettem fel hitelt àjfonra és nyaralàsra, sőt autóra is és nem fizettem.

Na, ez jól esik a pofádnak?

márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#16 ne idegeskedj feleslegesen.
márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Vettem fel hitelt és nem fizetem. Minek?

Ne ìrj kommentet, úgy sem fogom elolvasni, így csak magadat bosszantod. 😂🤣😂🤣😂🤣🖕

ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ez tökéletes végszó (mondat) volt.
ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!