Bankkártya átvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az alábbi kérdésem lenne: Miután megnyitottam az új számlát (K&H) a bankkártyát majd személyesen szeretném átvenni bankfiókban aminek van díja ahogy olvasom átvételi és őrzési díj ami a kártyára vonatkozik. Az lenne a kérdésem, hogy azt nem lehet megoldani, hogy ezt a bankfióki átvételi és kártyaőrzési díjat ne készpénzben kelljen ott helyben kifizetni átvételkor hanem egyből az új számlára terheljék rá ezt a díjat? Vagy ezt nem tudják megoldani mivel nincs még pénz az új számlán?
márc. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
És ez itt úgy néz ki, mint a bankod ügyfélszolgálata...?
márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én otp-s vagyok és nekem egyből a számlámra terhelték az összeget emiatt mínuszba ment, meg sem kérdeztek róla, sőt én még azt sem tudtam, hogy ha bankfiókba kérem a kártyát azért fizetni kell...

Szerintem a K&H-nál sem kp-ban kérik a pénzt.

márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!