Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha csütörtökön tiltottam le...

Ha csütörtökön tiltottam le egy OTP-s bankkártyámat, akkor van rá esély, hogy kedden vissza tudják nekem egy bankfiókban állítani?

Figyelt kérdés
Megtaláltam azóta.

márc. 30. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

HA csak a bank tiltotta le a kártyád, akkor elvileg vissza tudják állítani. (Ha akarják. Ám, nekik az a legbiztonságosabb és legkifizetődőbb, ha nem állítják vissza, hanem a te költségedre készíttetnek egy másikat.)


Ha a bank továbbment, s továbbította a letiltást a kártyatársaság felé is, akkor már nem állítható vissza.

márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Letiltott kártyát nem tudnak engedélyezni, újat kell igényelni.
márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Így járt egy kollégám is, nem állították vissza neki. Új kártyát kellett igényelnie, plusz a tiltásnak is volt költsége.
márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Letiltott kartyat nem engdelyeznek ujra, hanem parezer forintert gyartanak neked masikat.
márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!