Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad jobb személyi...

Melyik bank ad jobb személyi kölcsönt ?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeretnék felvenni személyi kölcsönt autó vásárlás miatt.22 éves vagyok dolgozok mellette tanulok jelenleg minimálbért kapok ami a munkáltatói szerződésemben 266.000ft amiből 217.000ft-ot kapok meg tb járulék miatt.Otp banknál van kártyán jelenleg de ott online igénylésnél semennyi hitelt nem akarnak adni (tudom személyesen jobb de ha online is lehet intézni gondoltam megnézem)Bár ha lehetne is igényelni se kérném mert minden kért összegre rászámolnak 1.000.000ft pluszt tehát 1millióra 2 milliót kérnek vissza.Azt hallottam hogy a K&H jobb személyi kölcsön szempontjából de érdekelt hátha valaki igényelt mostanában hitelt vagy jártasabb ebben és tudna segíteni.Pénzem lenne autóra egyébként csak nem szeretném teljesen kiköltekezni magam,a havi bevételem is több mint amennyi a munkaszerződésemben van+járok maszekolni is szóval a havi 500k megvan minimum minden hónapban csak hát ugye papír formájában nem tudom igazolni.

márc. 31. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bankmonitoron van erre kalkulátor, meg a bankok oldalán is van kalkulátor azokat is végig lehet nézni.
márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen autót vennél?
márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Golf 5 amit néztem “nem nagy összeg” Szimplán kényelmesebb lenne havonta törlesztenem x forintot mint egyben kiadni 1-2 millió közti összeget.
márc. 31. 14:57
 4/11 A kérdező kommentje:
K&H online oldala jelenleg semmit nem ad ki,valami hiba van a weboldallal.
márc. 31. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj, akkor ne fizess a banknak kamatot, hanem vedd meg kp-ra a kocsit. A személyi kölcsön most minden banknál drága.
márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-2 milliós kocsit hitelre...?
márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudja hozni a magyarországi fizetés ács létemre sajnos hidegben,melegben szopok havi 20+ napban a semmiért.
márc. 31. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
az elég szánalmas
márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a lehetőségek,vagy mehetek gyárba fele ennyiért.
márc. 31. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy ez a két lehetőség van
márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!