Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit kell megadnom ahhoz, hogy...

Mit kell megadnom ahhoz, hogy az USA - ból tudjanak nekem utalni?

Figyelt kérdés
Eladnék egy tárgyat, amire az USA - ból van érdeklődő. Milyen adatokat kell neki megadnom, hogy onnan utalni tudjon nekem? Köszönöm a válaszokat előre is.

ápr. 1. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom át akarnak verni, de ha mégsem akkor:


Kedvezményezett neve, címe, IBAN számlaszám, bank neve és címe, SWIFT kódja

ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Azt meseld el, hogy miert akarna valaki az USA-bol pont toled megvenni valamit, majd arra vamot, adot, kismillio koltseget fizetni? Mit arulsz ami szerinted odaat nincs?


Csatlakoznek az elottem szolohoz, teged epp atverni probalnak.

ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

@2


Pl. egy barátom (régi magyar és külföldi) bakelitlemezekben utazik, s a világ minden részéről vannak vevői, pl. USA-ból, Japánból is.

ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. Történelmi fegyverek a hobbim. Egy egyedi kardról van szó, nincs belőle másik. Lengyelországban készítette egy kovács. Egy külön ilyenekkel foglalkozó oldalon hírdettem meg.

Nem gondolom, hogy átvernének, hiszen én kapom a pénzt és addig nem is küldöm, amíg meg nem jön.

ápr. 1. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
IBAN számlaszámot.
ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Vagy Paypal.
ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Fu de okosak itt egyesek. Nem mindenki hasznalt autot meg elhasznalt gyerekjatekokat arul am. Kerdezo , szuper hobbid van. En egy eredeti masodik vilaghaborus ausztral erdemrendet arultam, szinten Amerikabol vettek meg. Es lass csodat engem sem vertek at. :))
ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

#3


Képzeld, én is ebben utazom. A vásárlók mind Paypal segítségével fizetnek, mert a nemzetközi adásvételek lebonyolításának ez a leggyorsabb és legbiztonságosabb módja. A Discogs-on nincs is mód átutalásos fizetésre.

ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvileg elutalta a pénzt. Annyi, hogy a kedvezményezett nevét úgy adtam meg, ahogy az a számlámon szerepel, tehát vezetéknévvel előre. Nem tudom, hogy ez számít e. Utánaolvastam és ha minden jó, akkor max 5 napon belül megjön a pénz.
ápr. 4. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!