Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pontosan hogy működik és kell...

Sergio Sergio kérdése:

Pontosan hogy működik és kell érteni?

Figyelt kérdés
Tartozok egy ismerősnek 15 000 ft-tal és szeretném neki elutalni, nekem az esrte banknál van számlám neki valami revolutnál. Azt mondta hogy ha elutalom akkorronban kell elutalnom 6000 Ft értékben, viszont én ilyenekhez nem értek, nagyon hálás lennék ha valaki elmondaná hogy mi az a ron és akkor pontosan mennyit utaljak...
ápr. 3. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A ron az a román lej
ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem számol fel semmit ha magyarból utalom?
ápr. 3. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A lej? Hogy számolna fel bármit is egy pénznem?
ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2: Nem tudom milyen bankszámlád van, viszont a díjjegyzék alapján lesz egy átutalási költséged + a bank az adott árfolyamon váltja át a forintod ron-ra.


Az aktuális banki árfolyam elérhető a bank honlapján.

ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erste banknál vagyok
ápr. 3. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy felszámol, mivel a Revolutnak litván bankszámlája lesz, tehát az neked nemzetközi utalás...


Egyszerűbb, ha te is regisztrálsz egy revolutot, feltöltesz rá a bankkártyáddal (ingyen) pénzt és arról átküldöd neki, ami már azonnali és ingyenes.

ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oda ingyenes a regisztráció és a használat ugyanúgy mint az erste banknál?
ápr. 3. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

Igen

ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!