Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi időre visszamenőleg...

Mennyi időre visszamenőleg kizáró ok a lakáshitelnél a szerencsejátékozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Körülbelül másfél évvel ezelőtt volt 1 hónap amikor egy tragédia hatására egy kicsit szétestem és 1 hónap alatt eljátszottam kb. 1 millió forintot összesen, tippmixen és különböző online kaszinó oldalakon.


Ezelőtt az eset előtt kb. mint bárki más max. félévente egy lottószelvényt ha vettem, vagy még annyit sem és soha nem próbáltam a kaszinót sem.


Az eset után pszichológusnál is jártam és visszaraktam a helyes irányba az életemet. Mióta ez megtörtént egyáltalán nem szerencsejátékoztam, sem kaszinóztam. Párommal közösen 1-2 lottószelvényt tettünk mikor volt most az ötöslottón a rekordmennyiségű nyereményösszeg, de azon kívül tényleg semmi mást.


Plusz azóta más banknál is vagyok, és már közös kasszán vagyunk a párommal, "normális" életvitelt folytatunk, mindkettőnk keresete jó és állampapír befektetésünk is van. Diákhitel tartozásunk is volt korábban amit már előtörlesztve rendeztünk, és mindig határidőre fizettünk.


Amibe esetleg még beleköthet a bank az elmúlt 3 havi számlatörténet alapján van egy egyszeri 100.000 forintos kriptovaluta vásárlás, de ezt bárhol olvastam mindenhol azt irták, hogy nem okoz problémát. Lakbért pedig revolutos utalással szoktuk rendezni, arról viszont azt olvastam, hogy gondot okozhat.


Szerintetek kockázatosnak minősülnék hitelfelvételkor a bank szemszögéből a fent leírt információk alapján? Nem járt valaki hasonló cipőben?



ápr. 9. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted a masik bank honnan latja mire koltottel egy eve?hm?
ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!