Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van e valakinek infója a...

Israfel78 kérdése:

Van e valakinek infója a gyors-online-hitel.com weblapon hírdetett hitelező társulatról? Szükségem lenne viszonylag gyorsan 2 millióra. Jelenleg táppénzen vagyok így ahogy utána olvastam a bankok nem igazán adnak.

Figyelt kérdés
Viszonylag gyorsan válaszoltak, hogy hiteleznek 2 évre kissé magasabb kamattal de a személyes adataimon és a számlaszámon kívül semmit nem kértek el se munkáltatói se jövedelem igazolást se . Angol nyelven küldtek egy kölcsönszerződés mintát amit elvben ha aláírok 72 órán belül folyósítják az összeget. Ezen viszont semmilyen céginfót vagy használható adatot nem találok annyi szerepel rajta, hogy britt közjegyzői hivatal és egy név.Nem bűzlik ez valahol? Illetve tudtok e olyan céget bankot bármit ami a táppénzt jövedelemként ismeri el és tudnának hitelezni? Köszi a válaszokat

#Online gyors hitel #Külföldi hitelezők
ápr. 13. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átverés az szokott lenni, hogy fizess te valamilyen díjat előre, hogy megkapd a kölcsönt, amiből persze nem lesz semmi csak a pénzed kell nekik.
ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez történik mivel előre kérnek a szerződés aláírását követően 69500 Ft -t banki tranzakciós díjként. Megkérdeztem őket milyen cég és melyik bank ez ? Azt válaszolták hogy Indeed és a bank számlaszámát majd megkapom ha aláírtam. Hát ez nekem nagyon hamisnak tűnik.
ápr. 13. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, átverés.
ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valóban? ...
ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
nagyon jók
ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!