Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csok Plusz igénylés 12. hetet...

Csok Plusz igénylés 12. hetet betöltött magzattal hogy megy?

Figyelt kérdés
A hitelügyintézőnk azt állítja, kötelesek vagyunk lejelenteni a Csok Plusz igénylés leadásakor a 12. hetet betöltött terhességet. Jövőhéten mennénk a bankba szerződni, de én csak május közepén megyek legközelebb a dokimhoz, aki le tudná igazolni a terhességet a banknak (jelenleg 17 hetes vagyok). Úgy gondoltam, majd akkor kérem a papír kitöltését és utólag benyújtjuk. Az ingatlan vételára 18 millió, 13,5 milliót szeretnénk Csok Plusszal fedezni, egy vállalt gyermekre, a többi önerő. Mi úgy gondoljuk, a jelenlegi terhességemmel teljesítjük is ezt a vállalt gyermeket, de a hitelügyintézőnk már azt is mondta, hogy ő már nem vállaltnak minősül, hanem meglévőnek és vállalnunk kell még egyet majd, amit nem szeretnénk. Az interneten ellentmondásos dolgokat olvasok ezzel kapcsolatban, szóval nem tudom most, kinek van igaza.

ápr. 18. 10:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!