Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék szépkártya...

Hogyan tudnék szépkártya összeget KP ra váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos nem igazán jön jól ki az év nekünk... ebben az évben egyszerre fogom megkapni a szépkártyára az összeget kb 180eft nem is csináltam még ilyet és azt se nagyon tudom hogy miket lehet megvenni belőle és persze hol de létezik olyan hogy pl megveszek egy fesztivál bérletet amit eladok? Egyáltalán el lehet az ilyet adni? Azért hoztam fel példának mert ezek szoktak nagyobb összegek lenni.


ápr. 19. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

kb csak ez az opció játszik amit leírtál - veszel valamit belőle amit utána eladsz kis kedvezménnyel. Sportszereket is lehet venni belőle.


Legjobb ha ismerősöknek szólsz, hogyha olyat vennének ami szép kártyával fizethető akkor szóljanak neked és 10% kedvezményért te fizeted ők meg kp-ban odaadják.

ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Én szoktam ilyet venni többször is egy évben. 180 szépért adok 150 kp-t.
ápr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!