Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagy bajban vagyok ha az OTP...

Nagy bajban vagyok ha az OTP most az egyszer nem tudja levenni a törlesztő részletet?

Figyelt kérdés
Minden hónapb 6 napján vonja le a törlesztőt,de csak 10 én kapok fizetést emellett van még 3 kölcsön azt le tudja venni.elég is lett volna a számlámon a pénz de levett -7800 Ft őt a bankártya díjra
ápr. 27. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tégy rá 7800 Ft-ot, s a probléma megoldva.
ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ebből nem lesz nagy probléma
ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

"bankártya" nem létezik


amiről te írsz, az bankkártya

ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
2szer próbálják vonni 13a körül van a második. Ha netán előbb lenne akkor amint meg van a fizu utald át a kölcsön számlára.
ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor már bőven lesz fizetés
ápr. 27. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mínuszba megy akkor a számlád, ami napi szinten kamatozik
ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen meg fogja próbálni a bank újból leemelni az összeget. Pár napos hátralékból semmi probléma nem lesz, még késedelmi kamatot se nagyon fognak rá számolni. Legközelebb ilyenkor utalj még át a számlára, hogy elég legyen az egyenleg.
ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb 4 éve fizetem folyamatosan de ilyen még nem volt hogy ne tudja levonni de ez a sok költség amit levon az elég nehéz
ápr. 27. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem használod aktívan azt a számlát, ahonnan vonja (gondolom azért fogyott el a pénz), akkor célszerű beállítani egy állandó átutalást, hogy mindig legyen megfelelő egyenleg és ne felejtsd el.

Mondjuk ha nem használod a számlát, akkor nem értem, miért kértél hozzá kártyát?!

ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!