Mekkora hitelt kapok?

Figyelt kérdés

380 nettó a fizum, 4 éve ugyanott.

Van 15 millióm, és szintén 15 milliós hitelt merek bevállalni. Tehát max 30 milliós kis lakás (odu) jöhet szóba.

Kezes, ingatlanfedezet nincs. Se feleség, se gyerek, se szülő, senkim sincs.

Kapok hitelt ebben a formában vajon?


máj. 1. 16:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Rokonok sincsenek
máj. 1. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy néz ez itt ki, mint egy bank ügyfélszolgálata...?
máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többre mennèl egy hitelkalkulátorral, mint a gyikkel...
máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kalkulátor szerint igen, de a bank kitalálhatja, hogy csak 10-et, ami nekem nem lenne elég.

Ezért kérdeztem, hogy egyáltalán van-e esélyem.

Nyilván nem ti vagytok a bank, de biztos nagyobb reálátásotok van ebben.

És kérlek ne bántsatok mert érzékeny vagyok, magányos és nincsenek szeretteim, nem esne jól ha itt is csak bántanának.

Köszönöm

máj. 1. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

"A kalkulátor szerint igen, de a bank kitalálhatja, hogy csak 10-et, ami nekem nem lenne elég."

Ok.


"Ezért kérdeztem, hogy egyáltalán van-e esélyem."

Erre van a kalkulátor. Most komolyan névtelen dilettánsoknak jobban hiszel...? Na ne.


"Nyilván nem ti vagytok a bank, de biztos nagyobb reálátásotok van ebben."

Már miért is lenne nagyobb rálátasunk...?


"És kérlek ne bántsatok mert érzékeny vagyok, magányos és nincsenek szeretteim, nem esne jól ha itt is csak bántanának."

Nem lehet, hogy ha mindig mindenki bánt, annak oka van?

máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:

"Mekkora hitelt kapok?"

Keress egy hitelügyintézőt. Ő meg fogja mondani, mert rengeteg hitelkérelemmel találkozik. Nem drágább, mintha bankban kötnéd a szerződést, sőt néha olcsóbb.

A kiszamlo.hu-n szokott néha cikket írni egy hitelügyintéző, ott az elérhetősége is meg van adva.

Vagy googli-zz rá.

máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly vettem fel lakáshitelt, akkor nagyjából 320 nettó körül volt a fizum. Sajnos úgy alakult hogy én sem tudtam adóstársad bevonni. Nem volt más hitelem. Csont nélkül átment a 14 millió Ft-os hitel, önerő nálunk jóval kevesebb volt (6 millió Ft). Azóta szerencsére már emelkedett a fizum. A hitelt és a vagyonszerzési illetéket viszont én nem egyedül fizetem. Ha a hitel kalkulátor szerint jó vagy, akkor valószínű rendben lesz. Remélem tudtam segíteni.
máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm. A hitelt egyedül fogom fizetni.
máj. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!