Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet adatokat módosíta...

Hogyan lehet adatokat módosítani a Diákhitel Központnál?

Figyelt kérdés
Két hónapja megváltozott a nevem és a lakcímem is (házasság miatt). Megpróbáltam bejelenteni a változást a Diákhitel Központnál, írtam nekik e-mail-t, amire nem jött válasz (holott egyszer korábban egy nap alatt válaszoltak), hívtam őket telefonon, de az "ügyintéző pillanatnyilag nem kapcsolható"-üzenetet kaptam, ahányszor csak hívtam őket, küldtem egy hónapja postán is levelet, szerződésszámmal, adatokkal, mindennel, de nem válaszoltak még annyit sem, hogy "Megkaptuk levelét...". Sajnos személyesen nem tudok felmenni Pestre egy darabig. Mégis mit tehetek még?
2009. jan. 5. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak válaszolni. Én legalábbis összeghatárt változtattam egyszer, elküldtem a levelet és következő félévben másképp kaptam, nem szólt a kutya sem, hogy megkapták. Szerintem tudomásul vették.
2009. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írtam az előbb is, most nézem még egyszer amit írtál, e-mailre nekem is válaszoltak egyszer, levélre viszont nem.
2009. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A honlapjukon le tudod nyomtatni a változások bejelentéséhez szükséges nyomtatványokat
2009. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2009. jan. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!