Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most rollereztem Szegeden a...

Most rollereztem Szegeden a lime vel és le vontak tőlem 2499 Ft-ot ez mért van ? És mikor kapom vissza és hova a számlámra? Most utaztam vele először plusz szerintem utoljára is. Remélem hogy nem az appra utalja vissza? És mikor kapom vissza?

Figyelt kérdés

máj. 12. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ez a 2499Ft lenne annak a díja, hogy használtad a rollert.

Ha mégsem akkor javaslom a lime ügyfélszolgálatát megkeresni.

máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Eleve hatalmas díja van annak hogy kioldod a rollert, ami önmagában drágább mint egy buszjegy. Utána meg percdíj ketyeg amíg le nem zárod. Simán összejöhetett. Nagy lehúzás az egész. Itt is szokott lenni, ami jól jönne, például simán elmennék azzal a boltba 2 megálló helyett a busszal, de mivel drágább a buszjegynél (nem mellesleg a vármegyebérlet miatt amúgyis használhatom), inkább marad a busz.
máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondoltad ingyenes?
máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krwkco ***** válasza:
62%

"levontak tőlem 2499 Ft-ot"

Feltehetően az csak egy zárolás. Lehet, hogy csak hétfőn fog feloldódni vagy legrosszabb esetben néhány nap múlva.

[link]

máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

"A Lime fix díjat számít fel a jármű feloldásáért, majd percenként számol, miközben Ön lovagol."

Hol vannak azok a lovak? Érdekelne.

máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
100%

#5

Ez egy igénytelen automatikus fordítás. Az angol "ride" többféle dolgot jelent:

• lovagol • kocsin megy, autón megy • kerékpározik ... stb.

máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tudom, de azért na... Így kiadni a kezükből egy hivatalos tájékoztatást, nem egy minőségi szolgáltatás színvonalára hajt. Hogy kommunikálsz így az ügyfélszolgálattal? Az is egy google fordítóval meghajtott chatgpt?
máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:
74%

#7

"Tudom"

Akkor miért kérdezed?

"Hogy kommunikálsz így az ügyfélszolgálattal?"

Ez is egy olyan kérdés, amire tudod a választ?


Egyébként a cég feltehetően úgy gondolja, hogy az igénytelen fordítás belefér az üzleti modelljükbe. Nem igéretet árulnak, mint egy weblap, ahonnan rendelhetsz, hanem fizikailag jelenlevő tárgyak használatát.

A célközönségük meg nem is foglalkozik a web-es információkkal, hanem letölti az applikációt a telefonjára és beizzítja a rollert. :-)

máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!