Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitel heti törlesztés?

Scream85 kérdése:

Provident hitel heti törlesztés?

Figyelt kérdés

Aki vett fel hitelt a providentnél, és hetente törleszt...Mikor kell kezdeni a törlesztést?

Ha pl. szerdai napon utalják át nekem az összeget, akkor a következő hét hétfőjén?

Vagy ha szerdán kapom a hitelt akkor következő szerdán kezdődik a törlesztés? Vagy van valamennyi tütelmi idő?



máj. 13. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Amikor én vettem fel, akkor egyrészt elmondta az ügyintéző személyesen, másrészt a szerződésemben szerepelt a pontos dátum, hogy meddig kell az első és az utolsó részletnek beérkeznie.
máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még csak gondolkodom rajta h veszek fel hitelt, azért informálódok előre, ami fontos lehet.
máj. 13. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
A személyes beszedő mindent elmond. Altalában max 2 nap csúszás a törlesztővel még nem gond. Mi váltottunk azota babaváróra, ami sokkal jobban megéri, már kamatmentes lett, a köv babócánál pedig elengedik.
máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp se vedd fel otthoni szolgaltatassal. A legnagyobb lehuzas.


Most van olyan hiteluk hogy 300kt adnak 307kt kell visszafizetni 14 het alatt. Tehat 7k kamat.

Otthoni szolgaltatassal van rajta kb 200k kamat es dij.

máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem otthoni szolgáltatással kérném.

Igazából a fő kérdés az lett volna hogy mikor kiutalják a pénzt, utána már következő héten kell is kezdeni törleszteni vagy hogy működik ez?


Illetve hogy heti törlesztés esetén lehet-e olyat, hogy mondjuk hónap elején fizetéskor befizetek 5 heti részletet, és akkor abban az 5 hétben nem kell törleszteni?

Vagy ez olyan lenne mint az előtörlesztés, hogy hiába fizetnék be több hetit, attól még következő héten is ugyanúgy kell a következő részletet, és csak a futamidőt csökkenteném ezzel?

máj. 13. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt igenyleskor mind meg tudod am kerdezni..
máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, de én engem ez igénylés előtt érdekelne....főleg a kérdés első fele lenne a lényeg, hogy mikor kezdődik a törlesztés....a többi az csak plusz de nem lényegbe vágó.


Gondoltam csak van itt valaki aki már vett fel náluk kölcsönt és tudja hogy mikor kezdett törleszteni....de hát egyelőre senki :(

máj. 13. 21:46
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, hívd fel az ügyfélszolgálatot, és ott mondd el mi a terved és a kérdéseid.. Sokkal pontosabb választ kapsz, mint itt.
máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!