Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezekkel a paraméterekkel...

Ezekkel a paraméterekkel mennyi a valószínűsége, hogy kapok lakáshitelt?

Figyelt kérdés

saját jövedelmem:285.000


kezes vagyok egy hitelben: 20.000 / hó (nem én fizetem, hanem az adós)


a kezes jövedelme: 550.000


önerő: 6.400.000


ingatlan vételára: 31.000.000


(felújított téglaház, nyugati országrész, megyeszékhelytől néhány km-re, felkapott településen)


Természetesen megyek majd a bankba, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Önerő nem lesz több, ezek a paraméterek.


máj. 22. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint neked lenne egy kezesed a saját hiteledhez? Akkor talán mehet a dolog, a saját jövedelmed még akkor is kevés ha nem lennél kezes a másik hitelben.
máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként ha megnézed a lakáshitel kalkulátorokat akkor 25 évre havi kb 170 törlesztővel adnak ennyit és ez nem lehetne több, mint a bevételed fele.
máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Felejtsd el. Valószínűleg 2 vagy 3as kategóriás település ahol 50 vagy 40%ig hiteleznek.
máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak adóstárs bevonásával van esélyed ennyi lakáshitelre
máj. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adóstárs édes kevés lesz. Pótfedezet is kéne.
máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, nem biztos, hogy szükséges pót fedezet, mivel ma már a 10%-os önerős vásárlás is szóba jöhet egyes településeken, egyes ügyfeleknek, de adóstárs egészen biztosan kell, mivel a jövedelem nem elég ennyi hitelhez.
máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
hogyan kerüljünk utcára 101
máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyenge az onero!
máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy egy nyugatmagyarországi kiváros olyan kategória ahol 10% önerővel hitelt kaphat.
máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!