Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáscélú jelzáloghitel?

Lakáscélú jelzáloghitel?

Figyelt kérdés
A bankvezető jelezte nekünk, hogy van lehetőség felvenni jelzáloghitelt, ha tervezünk harmadik babát. Ha 4 milliót kérünk és megszületik a baba, akkor elengedik az egészet. Nem mondtuk a bankban, de már terhes vagyok a harmadik babával. Babavárót kértünk eddig csak és azt megkaptuk. Mennyire nézik a hitelképességet, ha a házra terhelik? Beleférne a férjem a törlesztőbe, ha a bank engedi terhelni a fizetése felét. A házunk szerintünk 40 milliót ér jelenleg, felújítás alatt van. Egyáltalán foglalkoznak vele mennyire terhelnek le minket, ha tudják pár hónap és kifizeti az állam? Valaki igényelt így pénzt? Jelenleg gyeden vagyok és az én nevemen van az ingatlan. Szerintem a férjem fizetésének a fele se terhelődne, főleg ha 20 évre kérjük. Szerintetek megkapjuk?
máj. 23. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltunk ügyet intézni és említette ezt a lehetőséget.
máj. 23. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan foglalkoznak vele, mert ha nem igényled az elengedést időben a kormányhivatalnál, elestek tőle, vagyis fizetnetek kell. Ez teljesen rajtatok múlik, így normál bírálaton kell átmenni.
máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őrültség 50%-ra eladósodni, ha gyerek van, akkor pláne! Nagyon max 30% ami még ésszerű.
máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a jelzáloghitel nem terhelne le, mivel pár hónap és szülni fogok. Mindent időben lejelentünk. A férjem nem 300 ezres fizetésre vett fel ennyi hitelt.
máj. 23. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hpgy nézik a jtm-t. De milyen célra akarjátok felvenni. A lakáscélú hitelnek megszabott feltételei vannak.
máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!