Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végrehajtóhoz elektronikusan...

Végrehajtóhoz elektronikusan lehet beadni részletfizetési kérelmet?

Figyelt kérdés
2 éve nyitottam a raiffeisennél egy bankszámlát amit ezután végül nem használtam és küldtek is levelet hogy a számlavezetési díjat fizetnem kellett volna. Erre kiérkezett most egy papít Jászkai Jusztin végrehajtótól hogy 150 ezer forinttal tartozom a 33 ezer ft helyett, mert minden féle tőke fel van számolva stb. Most mit tehetnék? Sajnos egyben jelenleg nem tudom kifizetni csak részletekben. Elektronikusan el tudom ezt intézni esetleg? Köszönöm
máj. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Az biztos, hogy valamit tenned kell, foglalkozz vele, mert ha figyelmen kívül hagyod, jövőte már fél Milla lesz, öt év és árverezik a házikódat.
máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom ezért kérdezem hogy lehet-e...
máj. 24. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene elektronikusan?


Miért nem jó az ajánlott levél?

máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Abban a levélben amit kaptál nincs leirva hogy hova tudsz beadni kérelmet?


Tertivevenyes postai levelet küldj neki!

máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget ingázom és túlórázom ezért nem tudom pontosan mikor jutok be egy postára de valahogy akkor megpróbálom megoldani
máj. 24. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden végrehajtónak van e-mail címe, az is ott lezs a levélen, hivatkozz az ügy számra, írj neki egy emailt, hogy rézletfizetést kérsz. Jó esélylel levélben megkapod utána.


Vagy személyesen menj be hozzá, kérd a részletfizetést és helyben kiállítja, aláírod a részletfizetési megállapodást, következő hónaptól meg fizeted.

máj. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!