Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok eurót online tartalé...

Hol tudok eurót online tartalékolni a legbiztonságosabb módon?

Figyelt kérdés

Ami ne adj Isten még kamatozik is.

Volt Wise-om, de elloptak több száz eurót. Szerencsére sikerült tisztázni, de oda soha többet nem regisztrálok.


Van Revolut-om jelenleg, de azt hallottam előfordul, hogy csak úgy zárolhatják a számlát és aktívan használni kell, szóval ott is max 200 ezernek megfelelő euróm van (ha még egyáltalán megvan mert régóta nem nézem).


Szóval ezeknél megbízhatóbb online szolgáltatást keresek, hogy vész esetén (háború, emigrálás) is könnyen hozzáférjek az eurótartalékomhoz és örülnék ha még kamatoztatni is tudnám mivel nem nyúlok hozzá.



máj. 26. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Brókernél ETF-ben
máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl osztrák vagy szlovák bankok kondícióit nézd meg, hogy melyik szimpatikus, a legrosszabb is sokkal jobb az ilyen revolut szerű marhaságoknál. Számlanyitáshoz elég a személyi meg hogy eu állampolgár vagy.
máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Magyar nyelven online meg tudom tenni a számlanyitást? Nekem fontos lenne, hogy magyar nyelven és online mert nem tudok angolul.
máj. 26. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle papirfecniket amikre euro van nyomtatva, majd párnába dugd bele öket.
máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban teszed, ha inkább otthon tartod készpénzben.
máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!