Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyat lehet kérni az OTP-nél...

Olyat lehet kérni az OTP-nél hogy havonta ne küldjenek ki számlakivonatot hanem az interneten figyeljem a számlám?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, nekem már két éve nem jön papír, lemondtam. Ott van a neten az OTPDirekt, ott lehet követni.
2010. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És olyat is lehet hogy amikor nyitok egy bankszámlát akkor a bankkártyát ne küldjék ki, hanem én menjek be érte? Mennyi idő amíg elkészül? Amíg nincs kártyám addig használhatom a számlát? Tehát utalhatnak nekem át?
2010. dec. 12. 18:33
 3/9 anonim válasza:
Nekem nem küldték ki a kártyát csak egy értesítőt, hogy megjött, személyesen kellett átvennem egy Otp fiókban. A számlát addig is lehet használni, csak drága a pénz felvétel így. Kb 2-3 hét mire megjön a kártya.
2010. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. És kell valamennyi kezdő összeget befizetni vagy indulhat 0 Ft-tal is?
2010. dec. 12. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Első voltam. Aha, rémlik, hogy csak az újabb, cserekártyát küldték ki (bár azt se szeretem) postán, az elsőt nem, de megmondják ott, meg hogy mikor van kész. Nyithatsz számlát kezdőösszeg befizetése nélkül is.
2010. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha. Még egy kérdésem lenne. ATM-en keresztül fizethetek be pénzt a számlára/kártyára?
2010. dec. 12. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még lenne egy utolsó utáni :) hátha tudod. A Junior számlához kell iskolalátogatási igazolás vagy elég egy diákigazolvány?
2010. dec. 12. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem junior sszámlám van, és se iskolalátogatásit, se diákot nem kértek. Csak személyit. Ja és én a 18-24 -es kategóriában vagyok!
2010. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!